TÄSTÄ PÄÄSET NETTIAJANVARAUKSEEN

 

  


Peruutathan varauksesi viimeistään 2 tuntia ennen tunnin alkua. Jos olet estynyt tulemaan. Jos peruuttaminen tuo ongelmia, soita p. 05-3110022. Uuden nettiajanvarauksen myötä on poistunut sähköpostivaraukset. Varaukset ovat välttämättömiä kaikille ryhmäliikunta- ja TFW-tunneille! Ohjaaja-sekä tuntimuutokset mahdollisia.
 

Liikuntakeskus FunFit
Koulukatu 30
45100 Kouvola
P. (05) 311 0022
E-mail: info (at) funfit.org

© 2011 Liikuntakeskus FunFit
Original webdesign by satumakkonen.com

SYYSAIKATAULU 21.8.- 17.12.2017
 

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
                                                      FITNESS SALI 

9.15
pumppitrimmi
KK

9.15
Zumba Lihaskunto
NM

9.15
pumppitrimmi
NM

9.15
pumppitrimmi
KK

8.25
Pumppitrimmi 45`
NM

10.00
pumppitrimmi
KK/NN

                 

16.30
Zumba Fitness
NM

16.30
Yksityisryhmä

10.30
Äiti+naperojumppa 3-5 v
NM

10.30
Äiti+vauvajumppa
NM

9.15
Pilates
NM

11.05
LM BodyCombat
EA
17.35
TRX 50'
NM
17.35
pumppitrimmi
KK
16.30
Zumba lihaskunto
NM
16.30
TRX 50'
NM

16.30
LAVIS
MP

12.10
Zumba Fitness
NM

16.30 
Zumba Fitness
NM

18.40
LM Grit Strenght
HS

18.40
Zumba Fitness
NM

17.40
LM BodyPump
TS /SJ
17.30
Kahvakuula 
MT

17.35
Pumppitrimmi
ANR

13.15
TRX 45`
NM
 

17.35 
LM Body Jam
NM

19.10
Coretrimmi
HS

19.45
Pilates
NM

18.45
LM Body Jam
NM

 18.40
LM Body Balance
NM

 

18.45
LM BodyPump
EA / SL

JOOGASALI

6.45
Flow Jooga
NM

17.40
Hot Jooga
NM

17.00
FasciaMe
IK

11.05
Pilates 50`
NM

15.30
Hot Body Jooga
NM

16.45
Kiddie Jam 45'
PH

18.50
FasciaMe
IK

19.45
Hot Jooga
SJ

18.45
LM Body Balance
NM

                         CYCLINGSTUDIO



 

7.30
Cycling 45`
TS

10.00
Cycling 50'
EA

18.00
Cycling 45'
IK

18.45
Tehocycling 45'
KK

18.45
Cycling 45'
TS

18.35
Tehocycling 45'
JH

16.15
Tehocycling 45´
NM

17.50
Cycling 45'
EA/ SL

 

Training For Warriors syysaikataulu 28.8.-17.12.2017

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai

6.30
Morning Workout
JK

16.40
Aikuinen+lapsisoturit
EA/

10.15
TFW Kids 5-9v.
45`

16.30
TFW Teinit 
10-16v.

17.30
Voima 2
EU/NM

17.30
Bootcamp
kiertävä ohjaaja

17.30
Voima 2

HK/JK

17.15
Hurrikaani
NM/EeU

11.15
EnergyCircuit
NM/EeU

17.40
Hurrikaani
NM/EU

18.45
 Voima 1
kiertävä ohjaaja

 

12.30
Erityissoturit
EeU

19.00
Speed&Strength
JK/HK

19.00
Voima 1
JK/HK


 

JOULUAIKATAULU 18.12.2017-6.1.2018 

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
FITNESS SALI
9.15
Pumppitrimmi
NM/KK

7.00
Flowjooga 50`
NM
Joogasali

9.15
Pumppitrimmi
NM

7.00
TRX 45`
NM

9.15
Pumppitrimmi
NM

10.00
Pumppitrimmi
KK/NM

15.30
Hot Body Jooga
NM

16.30
Zumba Fitness
NM

17.35
Pumppitrimmi
KK

16.30
Zumba + lihaskunto
NM

16.30
TRX 50'
NM

16.30
Jouluzumba Orcunin
tyyliin pe 22.12.!
OC

 

11.10
LM Body Combat
EA
(Ei 23.12.!)

16.35
Zumba Fitness
NM

17.35
TRX 50
NM

18.40
Zumba Fitness
NM

17.40
LM Body Pump
SJ

17.30
Kahvakuula
MT
 

17.30 
Pumppitrimmi
ANR

12.10
Zumba Fitness
NM
Huom! La 23.12.
PreCristmas
Rhythm Dance
OC
17.40
LM Body Jam
NM

18.40
LM Grit Strength 30'
HS

18.50 VAIN 18.12.
FaskiaMe
IK joogasali

19.45
Pilates
NM
17.40
Hot Body Jooga
NM
Joogasali

17.30 
LM Body Balance
NM
Joogasali
 

18.45
LM Body Pump
SJ/EA

19.10
Coretrimmi 30'
HS

 

 

18.40 
Jouluzumba Orcunin
tyyliin to 21.12.!
OC

 

 

 

SPINNINGSTUDIO
18.00
Cycling 45'
IK

18.45
TehoCycling 45'
KK
18.45
Cycling 45'
SJ

18.35
TehoCycling 45'
SJ

7.30
Cycling 45'
NM

 

17.40
Cycling 50'
SJ/AE

25.12. ja 1.1. suljettu.

Kiitos asiakkaille
kuluneesta vuodesta ja 
onnellista uutta vuotta
2018!


26.12. Tapaninpäivä

TUNNIT
POWER GYMILLÄ:
16.30 Zumba Fitness
17.35 Kahvakuula

 

 

 

 

23.12. klo 9-14

6.1.2018
AVOIMET OVET!
Seuraa ilmoittelua!

 

24.12 suljettu
31.12. klo 10-14

 

TFW JOULUAIKATAULU 18.12.2017 - 7.1.2018

HUOMIOITHAN, ETTÄ TUNNIT POWER GYMIN TILOISSA!

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
18.00
Voima 1
18.00
Hurrikaani
18.00
Voima 2
 
18.00
Voima 1
 
17.30
Hurrkikaani
 
11.00
Voima 2
 
18.00
Speed &
strenght
 
Huom!
Ei 22.12.

Elina Avikainen (EA)
Orcun Cinpir (OC)
Pia Harjula (PH)
Johanna Hänninen (JH)
Karoliina Kettunen (KK)
Heini Kortesluoma (HK)
Niina Mäki (NM)
Jani Kortesluoma (JK)
Anna Niilo-Rämä (ANR)
Hanne Suomalainen (HS)
Miia Tyyskä (MT)
Tommi Mäentausta (TM)
Marja Puolakka (MP)
Tiia Sorjonen (TS)
Inka Kymäläinen (IK)
Jussi Mäkelä (JM)
Saara Julkunen (SJ)
Eeva Uusitalo (EeU)