TÄSTÄ PÄÄSET NETTIAJANVARAUKSEEN

 

 

KESÄAIKATAULU 25.5.- 27.8.2017

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
YLÄSALI
9.15
pumppitrimmi
KK

9.15
Zumba Lihaskunto
NM

9.15
pumppitrimmi
NM

9.15
pumppitrimmi
KK
 

7.00
pumppitrimmi
NM/

9.50
pumppitrimmi
KK/NN

 

                 

16.30
Zumba Fitness
NM

16.30
FaskiaMe
IK

16.30
Zumba lihaskunto
NM
 

16.30
TRX treeni 50
NM
 

9.15
Pilates
NM

11.00
LM Body Combat
EA
 

16.10
Erityissoturi
treeni
17.35
TRX 50`treeni
NM
17.35
pumppitrimmi
NM
17.35
LM Body Pump
JS

17.30
kahvakuula
MT

16.30
Lavis

MP

12.15
Zumba Fitness
NM

16.30 
Zumba Fitness
NM

18.30
LM Grit Strenght
HS

18.40
Zumba Fitness
NM
 

18.40

LM BodyAttack
TS

18.40
LM Body Balance
NM
 

17.35
pumppitrimmi
ANR/MT

 

17.35 
LM Body Jam
NM

19.10
Core 30`
HS
19.45
Pilates
NM

 

19.55
LM Body Pump 30'
paritt.vko/ 
coretrimmi 30' parill.
viikot
JH
 

 

18.45
LM BodyPump/
Pumppi

Jooogasali
 

6.45
Flow jooga
NM

 

 

 

 

18.40
LM Body Balance
NM

17.40
Hot jooga
NM

 

 

 

18.45
Hot jooga
NM

CYCLINGSTUDIO
17.30
Tehocycling 45
JV

18.40
Tehocycling 45`
JH
 

18.40
Cycling 60`
JV
 
8.00
Cycling 45`
TS

10.00
Cycling 45`
EA
18.00
Cycling 50`
EU

 

19.20
Tehocycling 30'
JH

16.00
Tehocycling 45'
NM
 

 

Training For Warriors kesäaikataulu 22.5.-27.8.2017

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
6.30
TFW Energy Circuit/
Total Body Strength
15.40
TFW Kids and Teens
10-15v. Hurrikaani
11.05
Hurrikaani/
Voima
18.00
Hurrikaani
17.30
Voima 1
18.00
Tommi`s bootcamp
17:30
Hurrikaani
17.00
Hurrikaani
19:10
Voima
18.45
Voima 2
 
19.00
Voima 2
19:00
Total Body

Peruutathan varauksesi viimeistään 2 tuntia ennen tunnin alkua jos olet estynyt tulemaan. Jos peruuttaminen tuo ongelmia, soita p. 05-3110022. Uuden nettiajanvarauksen myötä on poistunut sähköpostivaraukset. Varaukset ovat välttämättömiä kaikille ryhmäliikunta- ja TFW-tunneille! Ohjaaja-sekä tuntimuutokset mahdollisia.

Jenni Aikio (JA)
Elina Avikainen (EA)
Pia Harjula (PH)
Johanna Hänninen (JH)
Karoliina Kettunen (KK)
Heini Kortesluoma (HK)
Niina Mäki (NM)
Jani Kortesluoma (JK)
Anna Niilo-Rämä (ANR)
Jutta Seppälä (JS)
Hanne Suomalainen (HS)
Miia Tyyskä (MT)
Elmo Uusitalo (EU)
Jaana Vesanen (JV)
Pekka Pölönen (PP)
Tommi Mäentausta (TM)
Ksenia Sharapova (KS)
Marja Puolakka (MP)
Tiia Sorjonen (TS)
Inka Kymäläinen (IK)
Jussi Mäkelä (JM)